Nová Lokalita ZÁHUMENSKÉ Križovany n/D

Nová Lokalita ZÁHUMENSKÉ Križovany n/D

142.990,- €

Štát: Slovensko
Okres: Trnava
Mesto: Trnava

Druh: Rodinný dom
Typ: predaj


O projekteZáhumenské má skvelú polohu úplne v centre obce skrytá voči hluku dialnice. No zároveň je obec priamo napojená na diaľnicu na smer Trnava, Bratislava, Trenčín, Nitra. Do mesta autom za 5 minút. Pridaná hodnota je vlakové spojenie. Deti pešo do školy a škôlky.

Obec vám ponúka veľa zelene a veľa prechádzok po okolí. Za obcou je potok Dudváh, velký háj s množstvom stromov ako aj množstvo asfaltových ciest vhodných na bicyklovanie, korčuľovanie.
Čo ponúka obec Križovany nad Dudváhom

Lokalita Záhumenské je projektom lipa development s.r.o. v centre obce Križovany nad Dudváhom okres Trnava. Obec má bohatú históriu a ponúka kompletnú občiansku vybavenosť ako je zdravotné stredisko, pošta, základná škola, škôlka, potraviny, mäsiarstvo, autobusová zastávka a vlaková stanica. Novú lokalitu Záhumenské obklopuje množstvo zelene a zároveň ponúka plnohodnotné veľkorysé bývanie podľa vašich snov v tichej časti obce no zároveň v priamom centre obce.
O projekte

Vyhotovenie RD v štádiu holodom, z vonku je dom zateplený aj z fasádou.
Interiér RD - kotol, podlahové vykurovanie elektrické - vodné, predpríprava na tepelné čerpadlo, komín (predpríprava na krb), finálny poter, betónová terasa, 2x vymaľovaný, vypínače a zásuvky.
Terénne úpravy.

Projekt sme architektonicky navrhli do moderného štýlu bývania. Dôraz sme kládli na súkromie a komfort. Môžete si vybrať rodinný dom na pozemku podľa vašich predstáv. Lokalita ponúka 40 rodinných domov s krásnymi rovinatými pozemkami. Môžete si vybrať menší alebo väčší samostatne stojaci rodinný dom typu bungalov s 3 parkovacími miestami. S nami môžete začať snívať o novom bývaní.
Kontaktné miesto: Halenárska 17
Prosím kontaktujte: 0908 888 004

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

Zastavaná plocha105 m²
Statusaktívne

Ďalšie fotografie nehnuteľnosti