Sme kreatívna a dynamická realitná spoločnosť, ktorá sa veľmi rýchlo rozrastá nielen o tých najlepších odborníkov vo svojom obore, ale aj o čoraz viac úspešne zrealizovaných projektov.

Našim klientom ponúkame bohaté skúsenosti v oblasti obchodu ako je kúpa a predaj ich nehnuteľnosti, poradenstvo, marketing, právne poradenstvo a finančné poradenstvo.

Rozšírili sme sa aj v oblasti developingu, stavebníctva a výstavby vlastných nehnuteľností.

Ponúkame komplexné služby s predajom rodinných domov, bytových domov, komerčných priestorov a stavebných pozemkov developerským spoločnostiam a taktiež stavebným firmám.

Zakladáme si na serióznosti, profesionalite a ľudskom prístupe. Dobrý tím je základ úspechu, vďaka ktorému napredujeme.Zaoberáme sa:

Realitná spoločnosť GRANDEReal, s.r.o. sa zaoberá sprostredkovaním:

– sprostredkovanie kúpy a predaja nehnuteľností: bytov, rodinných domov, stavebných pozemkov, rôznych budov na komerčné účely, pôdy
– Sprostredkovanie financovania vašej nehnuteľnosti ( hypotekárny úver)
– sprostredkovanie právnej služby pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti
– sprostredkovanie poistenia
– sprostredkovanie znaleckej činnosti
– sprostredkovanie architektonickej činnosti
– sprostredkovanie všetkých druhov zmlúv ktoré sú potrebné ku kúpe, predaji, prenájme, zmluvy o výstavbe rodinného domu atď.
– poskytovanie poradenstva v oblasti realít, katastra, stavebného povolenia
– vyhotovenie odhadu tržnej hodnoty nehnuteľnosti
– Vyhľadávanie investora , vlastníka nehnuteľnosti, pôdy
– pomoc pri vysporiadaní pozemkov

Projekty:

Lokalita Centrum - Radová výstavba poschodových rodinných domov – obec Kátlovce

Lokalita Dolné lúky - 30 rodinných domov - obec Dechtice

Rezidencia Villa Nova – 3 bytové domy – 78 bytov - Nové mesto nad Váhom

Lokalita Čakany 83 rodinných domov, nákupné centrum – obec Čakany, 20 km od Bratislavy

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.